W tym roku zgłosiła się do nas sympatyczna Pani Agnieszka z prośbą wyceny jej projektu tarasu.

Inwestorka, na naszych wcześniejszych realizacjach zauważyła, lane doniczki betonowe wkomponowane w ogród. Postanowiła, że takie betonowe donice będą obrzeżem jej tarasu z deski kompozytowej. Pani Agnieszka szukała firmy, która wykona wszystko kompleksowo. Z chęcią podjęliśmy się zadania.

Roboty było mnóstwo, pewną przeszkodą był utrudniony dostęp do ogrodu, który jest na tyłach szeregówki. Nie było możliwości wjazdu samochodem. Trzeba było przejść najpierw parę schodów w górę a potem parę w dół z wszystkimi materiałami.

Pierwszy etap prac, to przygotowanie fundamentu pod donice. Dalej to wykonanie zbrojenia oraz szalowanie donic, wszystko na ogrodzie u klienta. Potem produkcja i lanie betonu. Nie było możliwości zamówienia gotowej mieszanki, wszystko było wykonywane na miejscu.

Po ok 14 dniach schnięcia nastąpił moment rozszalownia i mogliśmy my przystąpić do montażu tarasu z deski kompozytowej. Betonowe schody zejściowe „Scalino” z tarasu, które były w pakiecie od dewelopera wykorzystaliśmy ponownie.

Na sam koniec obrzeża, parę płyt w trawniku, nasadzenia i gotowe. Efekty na zdjęciach.